Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Čt, 27.06.2019 - 00:01

Kytarový bezdrátový systém Boss WL-60

K bezdrátovým kytarovým systémům Boss řady WL přibyla nová vlajková loď v podobě prémiového modelu WL-60. Set, skládající se z receiveru o velikosti standardní efektové krabičky a popruhového transmitteru WL-60T, využívá špičkovou firemní technologii s latencí pouhých 2.3 ms a pracuje na frekvenci 2.4 GHz.

Zařízení se 14 kanály je vybaveno automatickou funkcí skenování, díky němuž je obvod schopen velmi rychle vybrat volný kanál s nejlepšími přenosovými parametry. LCD displej na receiveru ukazuje aktuální sílu signálu, číslo aktivovaného kanálu, stav baterie a další parametry. Napájení obstarává 9V adapter nebo baterie.

Přijímač disponuje dvojicí vypínatelných režimů emulujících zvukový charakter reálného kytarového kabelu, barelový 2.1 mm výstup umožňuje napájet i další efekty v pedalboardu a jackový vstup zajišťuje případné rychlé přepojení na klasický kabel. Průměrný dosah signálu se podle informací výrobce pohybuje okolo 20 metrů, dynamický rozsah činí minimálně 110 dB a frekvenční rozpětí je dáno hodnotami 20 Hz – 20 kHz.

Malý transmitter o rozměrech 68x88x30 mm a váhou 120 g (včetně baterií) je osazen kovovým popruhovým klipsem, má proudový odběr cca 110 mA a s dvojicí tužkových alkalických článků vydrží asi 25 hodin nepřetržitého provozu.

Součástí balení je kromě přijímače s vysílačem také kvalitní, nylonem opletený kabel s rovným/lomeným jackem pro propojení nástroje s transmitterem, sada gumových nožiček a baterie. Kytarový bezdrátový systém Boss WL-60 by se měl na evropském trhu objevit s cenovkou cca 260 eur.

Tagy boss Boss WL-60
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY