Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Kurz práce s DAW: poslední místa na workshopu s Pavlem Kučerou

V minulosti bylo snem každého začínajícího hudebníka dostat se do profesionálního nahrávacího studia. Ve 21. století však může mít kdokoliv své nahrávací studio přímo ve svém počítači. Říká se mu Digital Audio Workstation, zkráceně DAW. Kytary.cz pro vás připravily intenzivní kurz pod taktovkou producenta Pavla Kučery, který vám pomůže zvládnout základy, případně rozšířit vaše současné znalosti používání DAW bez ohledu na to, ve kterém z těchto programů chcete pracovat. Na prvním z termínů, který se koná už v sobotu 28. května od 10 do 16 hodin, jsou ještě dvě poslední místa.

Kurz proběhne v prostorách prodejny Kytary.cz v pražských Modřanech. Pozor, počet účastníků je omezený, máte v tuto chvíli patrně jednu z posledních možností na registraci. Několik volných míst je ale ještě také u dalšího vypsaného termínu, na sobotu 18. června od 10 do 16 hodin.

Účastníci kurzu si musí přinést laptop s vlastní verzí nainstalovaného DAW (může se jednat i o jejich bezplatné verze, například Ableton Lite, Garage Band nebo Studio One Prime) a sluchátka. Vše ostatní už bude k dispozici na místě. Cena kurzu je 2000 Kč. K přihlášce napište také název DAW, které si s sebou přinesete.

Pro registraci a podrobnosti o způsobu platby prosím kontaktujte přímo Pavla Kučeru na e-mailové adrese: pavel.kucera@email.com

Svou účast můžete potvrdit také na FB události ke 28. květnu nebo FB události k 18. červnu.

Každý účastník workshopu dostane jako dárek kupon na 5% slevu na nákup v prodejnách nebo na e-shopu Kytary.cz.

Pavel Kučera je hudební producent vydávající pod jménem Bull In China a autor řady remixů pro interprety jako Tata Bojs, The Prostitutes, Boris Carloff, Ladyhawke aj. vytvořených pod hlavičkou projeku The Fakes. Hudební tvorbou v DAW se zabývá už od konce 90. let a do současnosti si prošel používáním hned několika z nich (mj. Cubase, Ableton Live, Studio One, Logic Pro X). Současně je moderátorem podcastu Studiotime pro Kytary.cz, který je přímo zaměřený na studiové a nahrávací technologie, vedle toho moderuje i hudební talk show On Air.

Tagy DAW Pavel Kučera

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY