Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Který Squier by si koupil kytarář Fender Custom Shopu?

Značka Squier vyplňuje v portfoliu koncernu Fender prostor vyhrazený finančně vstřícným nástrojům, jejichž výrobu obstarává v současné době čínská pobočka. Kytary a basy s logem Squier by Fender si přesto uchovávají velmi slušný kvalitativní standard, o čemž svědčí nejen poměrně kladné reakce recenzentů, ale také fakt, že Squierům se nevyhýbají ani hráči, kteří mají ve svých sbírkách mnohem dražší originály.

Nad Squiery neohrnuje nos ani zkušený kytarář Ron Thorn, Master Builder prémiové divize Fender Custom Shop. Zakladatele butikové značky Thorn Guitars oslovil youtuber Philip McKnight a společně vyzkoušeli trojici Squier Stratocasterů, sestávající z oranžového modelu ze základní řady Affinity, moderněji koncipovaného Statocasteru Contemporary  v modrém laku a zástupce oblíbené série Classic Vibe 60s v transparentní úpravě 3-Color Sunburst.

Z přiloženého záznamu se především začínající kytaristé dozví, čemu věnovat pozornost při koupi nové kytary, zmíněno je mimo jiné také seřízení nástroje, konstrukční rozdíly krků včetně úpravy jejich laku a závěrečná část videa odhalí, který ze tří testovaných Stratů by si Thorn pořídil.

Tagy Fender Squier Ron Thorn – Fender Custom Shop

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY