Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Po, 21.09.2020 - 00:01

Kompaktní ozvučný systém Marshall Emberton

Divize Marshall Headphones si na letošní léto připravila premiéru nového ozvučného systému Emberton, jenž představuje nejmenšího zástupce tohoto produktového segmentu, zastoupeného v případě portfolia značky modely Stockwell, Kilburn, Tufton, Acton, Stanmore a Woburn druhé generace. Kompaktní novinka se může podle slov výrobce pochlubit poměrně dlouhou energetickou výdrží a širokým vyzařovacím polem.

Základ tvoří dvojice speciálně navržených dynamických desetiwattových full range driverů o průměru dvou palců, doplněných pasivními radiatory a napojenými na koncový Class-D stereo zesilovač s výkonem 2 x 10 W. Frekvenční odezva se pohybuje v rozmezí 60 Hz až 20 kHz a maximální hladina SPL je dána limitem 87 dB / 1m.

Integrovaný Bluetooth modul 5.0 má dosah až 10 metrů, jednoduché ovládání sestává z párovacího tlačítka a multifunkčního spínače sloužícího pro aktivaci, nastavení hlasitosti, funkce play/pause a pohyb v nabídce skladeb. O stavu integrované baterie informuje řada diod, článek zvládne při plné kapacitě více než 20 hodin nepřetržitého provozu, nabití z 0 na 100 % trvá přibližně 3 hodiny a dobití pro 5 hodin provozu je otázkou cca 20 minut.

Vývojáři Marshallu mysleli i na ochranu proti vodě a vyzbrojili tento model kovovou čelní mříží a odolným silikonovým šasi s certifikovanou specifikací IPX7, což v praxi znamená, že Emberton by měl bez úhony zvládnout ponoření do hloubky jednoho metru po dobu 30 minut.  

Malý ozvučný systém Marshall Emberton s celkovým výkonem 20 W, rozměry 68 x 160 x 76 mm a hmotností 0.7 kg je dostupný v černém provedení se stříbřitým grillem, oficiální evropská cena byla nastavena na 149 eur včetně nabíjecího USB-C kabelu.

Tagy Marshall Marshall Emberton
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY