Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 16.01.2021 - 08:00

I’ve Always Thought Of You: podmanivý klip Tommyho Emmanuela

Australský muzikant, skladatel a skutečný mistr akustické kytary Tommy Emmanuel postnul na YouTube video ke skladbě I’ve Always Thought Of You, které zaujme svou civilností a zároveň jasně dokazuje Emmanuelovu výbornou hráčskou techniku a smysl pro melodii. Nízkonákladový klip, v němž kytarista použil svou signovanou akustiku Maton, byl natáčen v zadní části koncertního autobusu zaparkovaného před historickým filmovým palácem Tennessee Theatre v Knoxville. Záznam vznikl v loňském březnu, těsně před vypuknutí pandemie na území USA.

Song I’ve Always Thought Of You se poprvé objevil na loňském Emmanuelově studiovém albu Only a částečně přepracovaná verze je součástí také včera oficiálně vydaného EP ‘Imagine’, kde posluchač najde mimo jiné i oslnivou interpretaci slavného Lennonova songu, jehož název je obsažen v titulu EP, dostupného výhradně v digitální formě.

Tagy Tommy Emmanuel
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY