Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Hvězda filmu School of Rock byla zatčena za krádeže kytar

Herec Joey Gaydos Jr., který v komedii School of Rock z roku 2003 (v české distribuci pod názvem Škola ro(c)ku) ztvárnil roli desetiletého talentovaného kytaristy Zacka Mooneyhama, po letech opět boduje na stránkách muzikantských webů a magazínů. Ovšem tentokrát je jeho jméno zmiňováno v souvislosti s krádežemi hudebních nástrojů. Podle kanálu TMZ byl Gaydos floridskou policií obviněn ze čtyř krádeží, kterých se měl v průběhu pěti týdnů dopustit v obchodech Troll Music a Sam Ash.

Drogově závislý Gaydos si z hudebnin postupně odnesl kytary Epiphone Prophecy Les Paul (cena cca 800 dolarů), Fender Stratocaster MIM (cca 700 dolarů), Gibson Les Paul Gold Top (asi 1 900 dolarů) a aparát Fender. Jmenované nástroje si v prodejně vyzkoušel, poté prostě odešel bez placení a ukradené věci následně prodal v zastavárně.

První video přináší jednu ze scén z filmu School of Rock, druhý záznam zachycuje jam session kapely v čele s trojicí hereckých protagonistů (Jack Black, Gaydos Jr, Rebecca Brown), kteří se v roce 2013 sešli na koncertu School of Rock Reunion.

Tagy film School of Rock Joey Gaydos Jr

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY