Přejít k hlavnímu obsahu
Matěj Belko - Čt, 25.06.2020 - 18:00

Hodně Rychlá Recenze: Fender Jazz Bass 1960

Znáte to. Pětiminutová pauza. Rozečítat dlouhý článek nemá smysl, rozkoukávat dlouhé video taky ne. Zkuste HRR, Hodně Rychlou Recenzi. Než se vyčůráte, už bude za váma!
 
Fender Jazz Bass ze září roku 1960. Vzácný přírůstek v kytarovém boutique. První rok výroby této legendy mezi baskytarami. Nástroj má refinishované tělo, vyměněné pražce a nulák, ale jinak je vše původní. Je to skutečný klenot – basa je perfektně vyvážená, luxusně hratelná a má nekompromisní, vyrovnaný a barevná zvuk. Stojí sice asi x set táců, ale to ještě buďte rádi za ten refinish, s původním lakem by stála mnohem víc.
 
Je to basa spíš pro muzikanty než pro sběratele. Teda jasně, spíš pro trochu bohatší muzikanty. Ale podívejte se někdy, kolik stojí běžné mistrovské housle. Nebo fagoty! Oproti tomu je i tahle basa vlastně celkem levná, přitom je to JAZZ BASS Z ROKU 1960!!!
 
Zvuk basy ve videu je nijak neupravovaný signál z XLR výstupu hlavy Ampeg V4B s rovnými korekcemi.
 
HRRajem!!!

Tagy Hodně rychlá recenze Fender Jazz Bass Videorecenze

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Festiwall, foto: Jan Nožička
Multiinstrumentalista, producent, skladatel... Člen všemožných kapel na všemožných postech (David Koller, Klára Vytisková, Blue Shadows, Michal Ambrož & Hudba Praha...), autor a protagonista seriálu…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY