Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 28.08.2021 - 08:00

„Edukační“ pivo SingleCut Notes IPA

Pro začínající kytaristy, kteří se rozhodli nástroji věnovat až v dospělejším věku, připravil americký pivovar SingleCut Beersmiths novinku s označením Notes IPA. Hlavním atributem, který by měl kytarovým elévům trochu bizarním způsobem zprostředkovat výuku na kytaru, samozřejmě není samotný mok, ale plechovky opatřené štítky s vyznačenými základními akordy C, D, G a Emi.

Hráč a pivní skaut v jedné osobě tak může spojit příjemné s užitečným a při každém napití si cvičit hmatníkovou ruku. Prostor s akordovým schématem rozměrově odpovídá hmatníku a plocha je upravena tak, že její hmatová odezva evokuje pocit zmáčknutých strun. Firma kromě toho vybavila víčko odnímatelným plastovým trsátkem standardní velikosti a využít lze i personalizovanou Snapchat aplikaci. Set čtyř plechovek (každá s objemem necelého půllitru) je prodáván ve stylovém pouzdře, cena se pohybuje okolo 18 dolarů.

Tagy SingleCut Notes IPA
Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY