Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 25.06.2022 - 08:00

Edukační kytarový systém Samsung C-Lab ZamStar

Na letošním lasvegaském veletrhu elektroniky CES 2022 prezentovala divize Samsung C-Lab edukační kytaru ZamString s integrovaným digitálním systémem napojeným na LED diody v hmatníku, které hráči zobrazí správné pozice při výuce skladeb, akordů, stupnic apod. Nástroj, připomínající svým designem kytary Manson frontmana kapely Muse Matta Bellamyho, je doplněn mobilní aplikací (ZamStar), díky čemuž se tento set řadí do kategorie online platforem pro jamování.

Software je schopen také nahrávat vokální linku a až čtyři nástroje, nechybí efektová sekce, rytmická jednotka a další funkce. Model ZamStar z produkce značky, která je spíše známá výrobou smartphonů, tabletů, chytrých televizí a podobného typu elektroniky, by se tak mohl stát konkurencí pro obdobně koncipované systémy, jako je např. verze Fret Zealot (dříve Fret Zeppelin) firmy Edge Tech Labs.

Tagy Samsung Samsung C-Lab ZamStar

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY