Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - Pá, 31.05.2013 - 11:46

Do 15. června ve fotosoutěži vyhrejte značkové špunty

Start rakety je možná hlasitější, ale v hudebním prostředí je randálu taky dost. Až do 15. června probíhá naše už dříve vyhlášená soutěž. Kvalitní špunty do uší rozhodně poslouží, a proto nastal čas pro další soutěž, tentokrát s renomovaným výrobcem špuntů ALPINE. Jejím tématem je HLUK.

Pravidla jsou jednoduchá. Stačí nafotit cokoli, co máte spojeno s rámusem, hlukem nebo vysokou hlasitostí, poslat fotky a přihlásit se do soutěže. Hlavní ceny jsou tematické: profesionální špunty do uší značky Alpine.

Soutěžní fotografie posílejte do 15. 6. na adresu redakce@frontman.cz. Uveďte jméno, e-mail a telefon a nezapomeňte, že jako soutěžící musíte být autorem fotografie!

Vítěz bude vyhlášen ve třech kategoriích:
Cena redakce = vybere redakce Frontman
Cena výrobce = vybere vedení společnosti Alpine
Cena diváků = nejvíce sdílení na sociálních sítích

Proč nejsou špunty jako špunty?
Profesionální špunty pro hudebníky umožňují tlumit jen vybrané frekvence. Jsou hygienické, pohodlné a vyladěné přímo pro potřeby muzikantů. Většina aktivních hard&heavy hráčů využívá Alpine nebo jinou ochranu sluchu a podobně na tom jsou i hudební pedagogové. Nic naplat, také u lidí točících se kolem muziky je zvýšené nebezpečí poškození sluchu, nedoslýchavost a jiné zdravotní problémy. Skvělou prevecí je Alpine Music Safe. Víte, že si můžete pohodlně měnit tlumicí filtry na 15, 17 nebo 20 dB?

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY