Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 22.09.2019 - 08:00

Bubeník STP Eric Kretz a bicí z papíru

Parta designových průkopníků sdružená ve společnosti Signal a firma Ernest Packaging, jejímž hlavním oborem jsou obalové materiály, navrhly před časem kartónové skateboardy, surfovací prkna a ve spolupráci s Fender Custom Shopem také plně funkční lepenkový Stratocaster. Nyní padla volba na bicí nástroje.

Zástupci obou značek se spojili se zakladatelem kalifornské butikové značky Masters of Maple Sahirem Hanifem a společně vytvořili čtyřmístný kit sestávající z basového bubnu, snaru, tomu a floor tomu. Kartonové stěny korpusů se zpevňujícími segmenty jsou potaženy vrstvou odolného epoxidového laku a osazeny hardwarem Masters of Maple.

Přiložené video přináší záběry z výroby tohoto kitu a závěrečná část demonstruje jeho zvukové vlastnosti, které ve svém studiu testuje Eric Kretz, bubeník hardrockových Stone Temple Pilots, jejichž členem byl v minulosti také zpěvák Linkin Park Chester Bennington.

Tagy Masters of Maple Stone Temple Pilots Eric Kretz
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY