Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Bicí minikit Tama Club-JAM Flyer

Kompaktní bicí set Tama Club-JAM Flyer pokračuje v nastoleném trendu malých lehce přenosných souprav, které najdou své místo jak na koncertních pódiích, tak ve studiu nebo zkušebně. Japonský výrobce nabízí tento model ve formě základního čtyřmístného kitu LJK44S nebo v sestavě LJK44H4 doplněné hardwarem.

Kit LJK44S je tvořen basovým bubnem o rozměrech 10 x 14 palců vybaveným lifterem eliminujícím vibrace pedálu a optimalizujícím místo dopadu beateru, tomem 6 x 8 palců, floor tomem 9 x 10 palců, snarem s rozměry 5 x 10 palců a držákem tomu pro usazení do velkého bubnu, který disponuje i úchytem krátkého činelového stojanu.

Basový buben je osazen dřevěnými ráfky ostatní korpusy mají ocelové obruče, stěny o síle 7 mm jsou lepeny ze 6 vrstev topolu a exotického dřeva mersawa. Povrch tvoří fólie. Set LJK44H4 přidává ke zmíněnému kitu basový pedál s nízkým profilem, malý stojan navržený pro desetipalcový snare, stojan pro hi-hat a skládací polstrovanou stoličku.

Evropská cena bicího minikitu Tama Club-JAM Flyer LJK44S byla nastavena na cca 380 eur, u verze LJK44H4 s hardwarem se cenovka pohybuje pod hranicí 530 eur a výrobce nabízí také nylonová měkká pouzdra DSS44LJ Bag Set za cenu cca 100 eur.

Tagy tama Tama Club-JAM Flyer

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY