Přejít k hlavnímu obsahu
JTK -

Basový workshop Máry Bera: dost bylo (zatuchlého) bigbítu

Baskytarový guru a člen naší redakce Marek Bero chystá dva basové workshopy na prodejnách Kytary.cz. Tematicky se zaměří na basovou linku v elektronické muzice a předá vám tuny inspirace. Vstup na workshopy je zdarma.

Dost bylo bigbítu, pojďme být moderní, mohla by znít pozvánka workshopu Baskytara v elektronické hudbě. Pokud vás tedy baví hudební trendy a chcete hrát jinak, pak je basová klinika Marka Bera určená přímo pro vás. Pojďme si konečně přiznat, že je 21. století a i v naší hře na baskytaru by to mělo být poznat.

Workshop plánovaný na 4. listopadu od 19.00 na pobočce Kytary.cz v pražských Modřanech a 5. listopadu od 18.00 v Brně se zaměří na basovou kytaru v současné elektronické hudbě. Vzhledem k tematickému přesahu je workshop vhodný i pro další členy kapel, nejen pro baskytaristy. Stačí, když se registrujete zde. Worskhop je úplně grátis, ale jeho kapacita je omezená, tak moc dlouho neváhejte.

Těšte se na spoustu basových tipů a triků. Marek Bero, který jako profesionální basák spolupracoval s ohromným množstvím umělců a skupin v ČR i ve Velké Británii, rozšíří vaše obzory a rozboří zaběhlá klišé. Ostatně jeho učebnice Baskytarová posilovna patří mezi nejprodávanější tituly v hudebninách.

Tagy workshop

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

JTK
JTK
Zástupce šéfredaktora Frontman.cz. Copywriter v Kytary.cz Bassist/Rapper Kapely Five O'Clock Tea (5OT) a B.U.M Born to be LOUD FB: Jan Krčmář Instagram:…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY