Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 20.01.2018 - 08:00

Atmosférický synth/delay The Covenant III

V portfoliu firmy Resonance Circuits, věnující se výrobě unikátních zvukových generátorů a efektů, se objevila další originálně pojatá novinka v podobě atmosférického synth/delaye The Covenant III. Třetí generace tohoto modelu využívá speciálně navržený obvod a stylový design, připomínající dobu průmyslové revoluce, zvýší tep asi většině hudebních hračičků a experimentátorů, kterým je také synth určen.

O tom, že slovo "standardní" je pro vývojáře Resonance Circuits téměř neznámým pojmem, přesvědčí mechanické řešení Covenantu, kde klasickou klaviaturu nahradila čtveřice nastavitelných ocelových plíšků, dvě pružiny různých délek a váleček z hrací skříňky, pomocí kterých je generován základní vstupní signál, jenž je poté upravován ovladači s podobnými funkcemi jako u analogových synthů a delayů. Pokud vás tento netradiční generátor zaujal a chtěli byste mít přehled o nových modelech z dílny RC, tak sledujte firemní facebookový profil.

Tagy Resonance Circuit The Covenant III

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY