Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Adrian Bellue v Brně i Praze zdokonalí vaše znalosti o technice fingerstyle

Americký fingerstylový mág Adrian Bellue se po čtyřech letech vrací na prodejny Kytary.cz, aby představil sedmistrunný model Furch Guitars v rámci své inspirativní kytarové kliniky. Přijďte si poslechnout Adrianovy skladby a jeho zkušenosti s kytarami této značky. Worskhopy jsou zdarma a můžete na ně vyrazit ve středu 14. června od 17 hodin do pražské prodejny Kytary.cz nebo ve čtvrtek 15. června od 16 hodin do brněnské prodejny.

Co se na místě dozvíte? Zjistíte, co pro Adriana značka Furch znamená, jak ho inspiruje a jaké jsou její hlavní klady pro něj jako alternativního slap kytaristu. Cenné budou jeho osobní postřehy, rozbor techniky, tipy ohledně hraní, produkování a mixu hudby. Využít na místě rovnou případně můžete také slevu 10 % na veškeré zboží Furch, která bude platná přímo na prodejnách v den workshopu.

Naladit na workshop se můžete naším rozhovorem, který s Adrianem dělal Petr Adamík. „Hrát akustický fingerstyle s kapelou je v živých situacích velmi náročné. Vlastnosti piezo snímačů v akustické kytaře mohou způsobit nepříjemné zpětné vazby, zvláště pak při zvýšené hlasitosti, které je potřeba, aby ses dorovnal bicím. Musíš použít ekvalizéry a správně nastavit odposlechy, aniž bys však ztratil dynamiku nebo potřebnou hlasitost,“ říká v něm mj. respektovaný kytarista, který je velmi zdatný také v umění Kung fu.

Tagy Adrian Bellue

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY