Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

S8nt Elektric: nová kapela Slashova syna

Loni se v nadějné rockové partě Suspect208 sešli potomci slavných otců. Kvarteto původně tvořili syn Slashe (Saul Hudson) bubeník London Hudson, basista Tye Trujillo, jehož otec jistí stejný nástrojový post u Metalliky, syn zesnulého vokalisty skupiny Stone Temple Pilots Scotta Weilanda zpěvák Noah Weiland a kytarista Niko Tsangaris. Sestava ovšem nevydržela dlouho, Weiland začal mít stejně jako kdysi jeho otec problémy s drogami a byl nahrazen Codym Houstonem, s nímž kapela vydala v pořadí třetí singl Nicotine a poté skladbu You Got It.

Přes velmi ambiciózní start se ale Trujillo a Houston před nedávnem rozhodli opustit řady Suspect208, na což Hudson s Tsangarisem reagovali založením nového uskupení s názvem S8nt Elektric. Rozpad Suspect208 oznámil v rozhovoru pro australský hudební magazín Wall of Sound NikoTsangaris: „Rozhodli jsme se to ukončit, protože Tye odešel z důvodu časové zaneprázdněnosti a Cody se bude muset věnovat rodičovským záležitostem. Nechtěli jsme nadále rozdělovat naši fanouškovskou základnu získáváním nových muzikantů.“

„S S8nt Elektric začínáme další etapu a jsme z toho všichni nadšení. Ve skupině jsou úžasní hudebníci, a vzájemná hudební interakce, včetně veškerého dění, má úžasný drive," dodal Tsangaris. První výsledek spolupráce představuje singl My Eyes, druhé přiložené video přináší lednový klip All Black z produkce Suspect208 a poslední záznam je věnován thrashovým OTTTO Tye Trujilla.

Tagy S8nt Elektric Suspect208 London Hudson Slash

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY