Přejít k hlavnímu obsahu
Dozvíte se, proč je chemie mezi kapelou a publikem něco naprosto unikátního a nepopsatelného | Foto: archiv LD
Dozvíte se, proč je chemie mezi kapelou a publikem něco naprosto unikátního a nepopsatelného | Foto: archiv LD
Jan Hamerský -

Na Bednu! #1: Leona Rajdlová Dyrehauge, psycholožka a bývalá zpěvačka

Muzika léčí a ve větším množství dokonce uzdravuje. Kdo by po koncertě chodil na terapii, že ano. Jenže čas oponou trhnul, terapeutů je obecně nedostatek a takových, kteří by tohle chápali, ještě méně. Jsem proto rád, že si na mě udělala čas zrovna Leona Rajdlová Dyrehauge. Ví, co to je najednou nekoncertovat. Pěveckou dráhu totiž vyměnila za psychologickou praxi.

Dozvíte se, proč je chemie mezi kapelou a publikem něco naprosto unikátního a nepopsatelného, jak si ji můžete vynahradit, ať už potřebujete stmelit rodinu, nebo si najít jinou práci. A také jak situace, kterou nikdo z nás nikdy předtím nezažil, vypadá z pohledu renomované klinické psycholožky a terapeutky.

Jak bonus tady najdete podrobnější last minute informace k dvoutýdennímu emailovému kurzu Bojuj se svou úzkostí! Registrace končí dnes, v pátek 27. listopadu 2020 do 19 hodin.

Jako znělku jsem v podcastu užil: Kevin MacLeod – Pump Sting, využité ukázky: Kovadlina – Ležatá úsečka (Životy těch druhých, 2016), Jak básníkům chutná život.

Tagy Na Bednu! hudba a psychologie Leona Dyrehauge Podcast

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Jan Hamerský
/*1988/ Když se v patnácti rozhodoval, co dál dělat, psaní byla jasná volba. V devatenácti si to rozmyslel. Přišlo mu, že to dějiny píšou příběhy. Pak zjistil, že to jsou vítězové a dal se k poraženým. Historii i tak vystudoval a tři roky ho živila, než od ní zběhl. Stalo se t…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY