Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Locoti vsadili na králíky, v klipu využili i hlas Josefa Dvořáka z večerníčku

Kluci z Loco Loco se připomněli veselou novinkou Vstávat a cvičit, ve které králíci málem dovrší svoji revoluci. Nakonec se to spíše nepovede, ale za tu párty to zřejmě stálo. Použití králíka není úplně nahodilé, protože králíka Locoti používají v poslední době jako svého nového maskota.

Od podzimního turné Závislosti 2022, na kterém doprovázeli Prothea, používají zábavně řešenou scénu s obrovským králíkem na plachtě a tento králík je i ústředním motivem obalu EP Nebudu se bát. Na jaře se turné bude opakovat.

Loco Loco průběžně střídají vážné a veselé singly. Po baladě Slzy přišla na řadu právě veselá, spíše punk rocková pecka Vstávat a cvičit. Je to návrat k veselejším kořenům, ke skladbám z první desky Zvedni prdel jako jsou Chci to všechno a Nezapomeň.

Z videoklipu, které režíroval Papa Pech, se kapela převlékla do králičího kostýmu a ve výsledku se snažili přiblížit videoklipům z 90 let. Nejen formátem videa, ale i grungeovým pojetím, syrovostí obrazu. Hudebně je to Locotí klasika, tedy svižná kytarovka, kde občas pomohou samply, s melodickým zpěvem. Více se zde přidaly i melodické linky na pozadí a povedl se i silný zvuk nabustřené basy. Využitý je i hlas herce Josefa Dvořáka z večerníčku Bob a Bobek.

Loco Loco připravují na konci února ještě jeden videoklip k novému singlu, tentokrát k baladě s názvem Online. Jedná se o remake skladby z roku 2001 od kapely Jaksi Taksi.

Loco Loco | Foto: archiv kapely

Tagy Loco Loco

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY