Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 20.05.2017 - 07:00

Kindergarten verze hitu Killing In The Name

Megahit Killing In The Name z debutového eponymního alba rap-metalových Rage Against The Machine, které krátce po vydání katapultovalo kapelu mezi světovou elitu tohoto žánru, se od roku 1992, kdy toto CD vyšlo, dočkal celé řady cover verzí. Zcela po svém se rozhodla s tímto songem vypořádat i francouzská kapela The Wackids.

Trio muzikantů využilo k interpretaci skladby dětské nástroje, takže rytmický základ obstarala plastová bicí souprava Spider-Man, Morellovy figury s využitím Whammy pedálu suplovala prapodivná elektronická hračka Otamatone a kytarový riff byl hrán na mikro-model Wyldeova Les Paulu s grafikou Bullseye zapojený do miniaturního komba Vox. Jak je vidět (a slyšet) k vytváření muziky se nabízí použití různého nářadí - pokud máte dostatek entuziasmu, ale hluboko do kapsy, tak to můžete zkusit jako The Wackids.

Tagy humor
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY