Přejít k hlavnímu obsahu
Hurra Torpedo
Hurra Torpedo
redakce - Út, 26.04.2016 - 00:01

Hurra Torpedo: kuchyňské spotřebiče i s vámi v první linii?

Hudba se dá hrát prakticky na cokoliv a norské trio Hurra Torpedo vás už ve čtvrtek 28. dubna přesvědčí, že slušný arzenál hudebních nástrojů máte přímo doma v kuchyni. Ledničky, sporáky, pračky, mikrovlnky, mrazáky nebo toastery – nejen na ně uslyšíte hity Lady Gaga, Bonnie Tyler, Robyn nebo Pixies. Ale ještě předtím to na worskhopu můžete všechno vidět zblízka a nahlédnout kapele pod pokličku.

Na workshopu, připraveném v sérii Music Class od 18 hodin, si „hudební nástroje“ Hurra Torpedo osaháte zblízka a nasajete, jak probíhá příprava celé show. Kdoví, třeba něco z toho jednou i sami uplatníte na vlastních koncertech. Nebo se minimálně pobavíte. Ostatně rozbíjet nástroje může být i zločin, ovšem s pračkama to nebude zas tak horké. Se vstupenkou na koncert je vstup zdarma, kapacita je ale omezená. Přihlásit se můžete na e-mailu petra@palacakropolis.cz.

Aktivní muzikanti, herci, komici televizních show, autoři knih, to vše jsou Hurra Torpedo. Pánové Egil, Aslag a Kristopher, tohle trio performerů v stylových teplákových soupravách se do širšího povědomí dostalo před několika lety, kdy milióny lidí na internetu zhlédly jejich klip s kuchyňskou coververzí hitu Total Eclipse Of The Heart. Záznam norské televize udělal z kapely přes noc internetový fenomén.

Hurra Torpedo se představili také v kontroverzních reklamách na obchod s elektronikou, které vysílaly v rámci vánoční kampaně české i slovenské televize. Seveřani tam na spotřebičích před pěti lety zahráli a zazpívali koledy Pásli ovce valaši a Poďme bratia do Betléma. Tak co této příležitosti říkáte?


Tagy humor

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY