Přejít k hlavnímu obsahu
Pavel Kučera už natočil více než sto šedesát epizod své talk show. | Foto: archiv Pavla Kučery
Pavel Kučera už natočil více než sto šedesát epizod své talk show. | Foto: archiv Pavla Kučery
redakce -

ON AIR v Brně, v talk show se objeví MC Gey, Pavel Fajt a Robert Staniczek

Živá podoba populární talk show Pavla Kučery míří opět do Brna. Hosty druhého On Air Live! v Kabinetu múz budou rapper MC Gey, bubeník Pavel Fajt a frontman a zakladatel Helmutovy stříkačky Robert Staniczek. Akce se koná v pondělí 21. listopadu od 20.00 hodin.

ON Air Live je série rozhovorů přímo navazující na hudební talk show On Air, kterou Pavel Kučera připravuje od května 2019 ve spolupráci s kytary.cz a která je s týdenní periodicitou uváděna na platformě YouTube. Do současnosti bylo natočeno více než sto šedesát epizod této talk show a stále vznikají další, přičemž hosty pořadu bylo široké spektrum hudebníků jako Hugo Toxxx, Milan Broum, Lenka Filipová, Annet X, Karel Šíp, Tomáš Vartecký, Orion, Ivan Mládek, Josef Vojtek, Roman Holý, Jan P. Muchow a mnoho dalších. Souhrnně pak počet zhlédnutí všech dílů překročil pět milionů.

On Air Live v Brně!

Vzhledem k velmi kladnému přijetí pořadu, jak ze strany hudebních fanoušků, tak hudebníků samotných, se jeho tvůrce Pavel Kučera rozhodl s talk show vyrazit i před živé publikum ve formátu, kdy se na pódiu potkají hned tři hosté najednou.

Svoji premiéru si On Air Live odbyl začátkem září v Praze na Festiwallu. Zde na pohovce pro hosty vedle sebe usedli bubeník skupiny Dymytry Miloš Meier, rapper LA4 a kytarová legenda Michal Pavlíček. Do brněnského Kabinetu múz pořad poprvé zavítal v září, vyzpovídáni byli brněnský rapper ukrajinského původu Michajlov, pořadatel slovenského festivalu Pohoda a člen skupin Bez ladu a skladbu a Neurópa Michal Kaščák a zpěvačka a kytaristka Nikola Mucha.

Vstupenky na On Air Live do Kabinetu Múz, jejichž počet je vzhledem ke kapacitě míst na sezení striktně omezen, seženete u GoOutu.

Tagy ON AIR Pavel Kučera

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY