Přejít k hlavnímu obsahu
Na Art Maratonu vystoupí také Cocotte Minute | Foto: Jan Nožička
Na Art Maratonu vystoupí také Cocotte Minute | Foto: Jan Nožička
redakce -

Osmihodinový Art Maraton zaplní prostory Paláce Akropolis

Máte svůj oblíbený klub, s nímž byste prostřednictvím online koncertu mohli spojit své síly? Kapely navázané na dramaturgii pražského kulturního stánku Palác Akropolis to nyní dělají ve velkém. V pátek 24. dubna se po více než měsíci otevřou jeho dveře pro více než dvacítku umělců. Chystá se osmihodinový hudební i literární Art Maraton.

Vedle sebe na jednom klubovém podiu téhož dne se potkají kapely, kterou jsou dramaturgicky natolik odlišné, že by se na jednou festivalu patrně nesetkaly. Koncertní část obsadili Cocotte Minute, Kittchen, Bratři, Never Sol, Clarinet Factory, Bára Zmeková, Malé zvíře a Moonspotter. Série koncertů bude prokládána také autorským čtením, do své tvorby nechá nahlédnout osm autorek.

Jste-li krizí postižení méně než účinkující Art Maratonu, koupí vstupenky skrze goout.net své souputníky můžete podpořit. Veškerý výtěžek jde právě jim.

Podaří se účinkujícím na posluchače i z prázdného klubu přenést dostatek energie z živého vystoupení? Všem držíme palce.

Art Maraton

Tagy streaming koronavirus Art Maraton Cocotte Minute Bára Zmeková Bratři Clarinet Factory Kittchen Never Sol Moonspotter

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY