Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Jak dostat hudbu do médií: první blok panelovek na Festiwallu

Celkem pět výživných panelových diskuzí chystáme ve spolupráci se Svazem autorů a interpretů na letošním Festiwallu v pražských Modřanech. První, páteční dvojblok má téma Jak dostat hudbu do médií.

Do první části si moderátoři Anna Mašátová a Jakub Nový pozvali renomované novináře. Pozvání do panelu přijali generální ředitel Rádia Impuls Jiří Hrabák, programový šéf Radia 1 Zdeněk Lichnovský a šéfredaktor magazínu Headliner Honza Vedral.

Co je a co není komerční hudba? Kdo a jak rozhoduje o tom, jaká hudba bude znít na rozhlasových vlnách a který interpret dostane prostor v médiích? Odpovědi nejen na tyto otázky se vám pokusí v pátek 6. září od 17.45 přinést panel s těmito předními českými osobnostmi mediálního světa.

V druhé části panelovky, která proběhne pod taktovkou šéfredaktora Frontmana Zdeňka Neusara, se o své zkušenosti z oblasti PR podělí Marta Říhová z BrainZone, Štěpánka Batíková z Universal Music a Lukáš Kadeřábek ze Supraphonu.

Jak českým médiím vaši hudbu naservírovat až pod nos a docílit toho, aby se o vás psalo a hráli vás v rádiích? Tahle druhá páteční panelová diskuze, kterou připravujeme na pátek 6. září od 19.00 hodin bude praktickým průvodcem, co všechno pro to musíte udělat a jaká kritéria musíte splnit. Kuchařkou užitečnou pro muzikanty z nezávislé i mainstreamové scény, s konkrétními příklady z praxe od odborníků z předních českých labelů.

Vstup na obě panelovky je stejně jako na celý Festiwall zdarma. Kdo dřív přijde, ten se vleze. Těšíme se!

Tagy Festiwall Festiwall 2019 Frontman live SAI jak na to; vzdělání

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY