Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Every Loser: nové album Iggyho Popa vyjde už příští týden

Pilotní singl Frenzy v listopadu předznamenal vydání nového studiového počinu Iggyho Popa s názvem Every Loser, který by se měl v celosvětové distribuci objevit v pátek 6. ledna pod záštitou labelu Atlantic Records a společnosti Gold Tooth Records producenta Andrewa Watta, jenž spolupracoval také na posledních dvou albech Ozzyho Osbournea.

Kromě úvodní skladby Frenzy, na níž se vedle hlavního protagonisty, A. Watta a dalších muzikantů podíleli Duff McKagan z Guns N' Roses a Chad Smith z Red Hot Chili Peppers, obsahuje novinka s obalem od Raymonda Pettibona další desítku tracků.

K titulu Every Loser, který je následovníkem Iggyho alba Free z roku 2019, se Pop vyjádřil poměrně jasně: „Hrají na ní kluci, které znám od dětství, a ta hudba z vás vymlátí duši.“ Andrew Watt dodal: „Iggy Pop je ikona. Opravdový originál. Ten chlap vynalezl stage dive. Pořád nemůžu uvěřit, že mi dovolil natočit s ním desku. Jsem poctěn. Víc cool už to snad ani nejde. Tohle album bylo stvořeno k tomu, abyste si ho pouštěli tak nahlas, jak jen to vaše stereo sestava zvládne ..... Zesilte to a vydržte ....“

Tagy Iggy Pop Iggy Pop – Every Loser

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY