Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 28.07.2019 - 08:00

Update pro komba Boss Nextone Studio a Stage

Dvoukanálová komba Nextone Studio a Stage s patentovanou technologií Tube-Logic, která Boss uvedl na trh koncem loňského roku, dostala update Ver.2.01, jenž s pomocí aktualizované firemní aplikace Nextone Editor Ver.2.00 posouvá možnosti těchto aparátů o další stupínek výš.

Kromě nově integrovaných parametrů v sekci Character Shape, upravující zvuk a reakci koncových zesilovačů vybavených také volbou Extra Headroom, se výraznější změny týkají nabídky preampové části se sedmi novými typy boostů a drivů, parametrickými nebo grafickými ekvalizery v pozicích Pre/Post a změnu zaznamenala také efektová sekce s nezávislým ovládáním pro kanály Clean/Lead.

Zvukovou paletu a editaci nových funkcí demonstruje na přiloženém videu skvělý australský kytarista Brett Kingman. Vlastníci komb Boss Nextone Studio a Stage mohou update Ver.2.01 stahovat na této adrese.

Tagy boss Boss Nextone Studio Boss Nextone Stage
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY