Přejít k hlavnímu obsahu
Radek Pavlovič -

Podpořte Sedmičku! Klub organizuje už tento víkend streamovaný koncert!

Legendární klub 007 na pražském Strahově nedávno oslavil 50 let na scéně. Vstup do dalšího půlstoletí existence ale negativně ovlivnila koronakrize. Klub proto tento víkend organizuje streamovaný koncert s předprodejem přes GoOut.cz.

Rok 2020 Sedmička přežila jen díky neutuchající podpoře svých příznivců. Rok 2021 ale bude neméně kritický. Vyhlídky nejsou pozitivní. Klub ve spolupráci s Kreas Promotion proto už tento víkend organizuje streamovaný koncert na podporu klubu. V pátek a sobotu 29. a 30. ledna zahrají kapely Narcosa, Jonestown, I Am Pentagon, Decultivate, Rato Triste, Sněť a Brutally Deceased. Mezi koncerty dojde na rozhovory s kapelami.

V předprodeji na GoOutu mohou zájemci podpořit klub libovolnou částkou. Přenos technicky zajistí klub AVC ČVUT. „Nejde o to být přesně v danou dobu u počítače. Stream ze záznamu zveřejníme posléze zdarma. Jde o podporu klubu, aby zvládl přežít i rok 2021. Děkujeme vám všem, co nám pomáháte i co nás podpoříte!“ zní z klubu.

Program v pátek 29. 1. od 19:30:

NARCOSA – nová pražská kapela známých figur z crustového podhoubí, tentokrát ale jde o old school death metal. Trocha Bolt Thrower a trochu punku nikdy neškodí.

JONESTOWN – hardcore/punk s crustem dohromady od jednotky rychlého nasazení z Kladna se mimořádně vrací na pódia.

DECULTIVATE – chaotický přístup k hardcoru a rychlá vyřídilka. Prý česká odpověď na Sect, Trap Them, Cursed. To jsou Decultivate. Nová deska se blíží.

I AM PENTAGON – natlakovaný melodický hardcore, rovný postoje a upřímné texty z pera Banána. Jeden z posledních koncertů kapely, která citlivě resuscitovala devadesátky.

Program v sobotu 30. 1. 2021 od 19:30:

RATO TRISTE – kapela, která zdejší podzemní scénu obohatila o bahenní sludge jak z pera Noothgrush nebo Corrupted. Nejpomalejší kapela v Česku.

SNĚŤ – služebně mladá kapela, chorobný a středně rychlý rotten death metal přesně tak, jak se hrál v roce 1990. První velká deska spadnutí. 

BRUTALLY DECEASED – v rámci death metalu zavedený pojem tuzemské scény s nezničitelným Žlábou za mikrofonem, fortelný death metal s diplomem ze severské školy.

Tagy klub 007 strahov Klub 007 streaming Klubařina, to je dřina

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Radek Pavlovič
Znám lidi, co znají jiný lidi. Dělník kultury, co zpovídá jiné dělníky kultury. Mnoho let na trase novinařina, PR, marketing a hudba. Mám za sebou propagaci čtyř ročníků festivalu Brutal Assault a stovky koncertů pod značkami …
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY