Přejít k hlavnímu obsahu
Vít Vojík - So, 09.09.2017 - 00:01

VLOG: První den Music Festiwallu? Co teprve ten druhý!

Hudební veletrh? Co teprve workshopy a koncerty! Páteční část této hudební akce už nechytíš, ale pořád je tu ještě sobota a s ní možnost ošahat si nové hudební kousky nebo se něčemu přiučit. Na co přesně můžeš vyrazit?

Hrál jsi někdy na „Nordy“ a co na „Taylorku” za tři sta tisíc? Bohatou nástrojovou sekcí, jejíž ochutnávku můžeš zhlédnout ve vlogu, to na tomto festivalu ale rozhodně nekončí. I na sobotu 9. září je připraven další našlapaný program, který začíná již od 10:00. Můžeš si hravě zabastlit s Bastl Instruments, zkusit si nahrávací session ve studiu nebo se dozvědět něco nového o mediální prezentaci kapel na workshopu Frontmana.

Nečinný relax nabízí koncerty mnoha hudebních formací. Mimo jiné Dot, British & Czech Meet'n'roll, Cocotte Minute, Peppino D'Agostino, The.Switch a konečně Michal Pavlíček & Simon McBride & Alex Hutchings. A proč takto načerpanou energii nezúročit na semináři s Danem Šoltisem nebo výběrem nové kytary dle rad Zdeňka Lva?

Tohle všechno stíháš za jediný den na Music Festiwallu Kytar.cz. Tak doraž!

Tagy Music Festiwall
Stage je lajf. Není místo, kde bych se cítil víc na svém místě. Na Frontman píšu pátým rokem a od roku 2018 spravuju sociální sítě.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY