Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 20.10.2019 - 00:01

Programovatelný reverb TCE Hall Of Fame 2 X4

Pár týdnů po premiéře nejnovější verze delaye Flashback 2 X4 z produkce značky TC Electronic se podobné inovace dočkal i programovatelný reverb Hall Of Fame 2 X4, jenž umožňuje uložení až osmi presetů a stejně jako delay je vybaven čtveřicí footswitchů s editační funkcí MASH, která možnosti tohoto efektu posouvá opět o stupeň výš.

HOF 2 X4 nabízí desítku digitálních zvukových režimů pokrývajících široké spektrum dozvuků (Spring, Hall, Room, Plate, Lo-Fi atd.) a nově je zařazen také mod Shimmer, využívající polyfonní oktávový algoritmus převzatý z firemního pedálu Sub ’N’ Up.

Pomocí rotačního přepínače zmíněných režimů lze vybírat také z šesti uživatelských slotů patentovaného systému TonePrint a prostřednictvím aplikace TonePrint Editor (PC, Mac, iPhone, Android, iPad) vytvářet vlastní vzorky nebo ukládat nastavení vytvořená známými hráči apod.

Přehledně řešené ovládání sestává z potenciometrů Decay, Pre Delay, Tone, Level, malého spínače pro volbu banky (B1 = presety 1 až 4, B2 = presety 5 až 8) a funkce MASH, umožňující po silnějším stisku některého z nášlapných switchů měnit v reálném čase až tři parametry vybraného presetu.

Na čelní straně šasi je umístěna dvojice jackových vstupů a výstupů, takže efekt je možno použít v mono, stereo nebo true stereo zapojení, nechybí vstup pro externí expression pedál, DIN zdířky MIDI In/Thru, USB port a dva páčkové přepínače s funkcemi Kill Dry (paralelní FX) a Bypass (true/buffer)

TC Electronic Hall Of Fame 2 X4 je napájen 9V DC adapterem, implementována je signálová cesta typu Analog-Dry-Through a vstupní/výstupní okruhy jsou optimalizovány jak pro zařazení před preampovou sekci zesilovače, tak pro použití v efektové smyčce. V ceně cca 250 dolarů je také USB kabel, gumové nožičky a adapter.

Tagy TC Electronic TCE TCE Hall Of Fame 2 X4
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY